Duńska firma Roll-o-Matic ma ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie maszyn do produkcji worków na rolkach i nawijarek do zastosowań przemysłowych, budowlanych i rolniczych.

Roll-o-Matic zainstalował swoje maszyny na wszystkich kontynentach, ze szczególnym uwzględnieniem Europy Zachodniej i Wschodniej, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej i Południowej.

Linie do produkcji worków Roll-o-Matic są oparte na zasadzie modułowej, która pozwala na budowanie maszyn jak klocków, do produkcji worków na śmieci, worków na koszulki, worków z taśmą ściągającą itp.

Przemysłowe nawijarki Roll-o-Matic są specjalnie zaprojektowane do przekształcania dużych rolek folii PE, materiałów tkanych i nietkanych w mniejsze rolki, które mogą być łatwo obsługiwane przez użytkowników końcowych.

Maksymalna szerokość nawijarki wynosi 2200 mm i może być nawijana z rdzeniem papierowym o maksymalnej średnicy 76 mm lub bez rdzenia papierowego.

Wszystkie maszyny, zarówno maszyny do produkcji worków, jak i nawijarki, mogą pracować w linii z wytłaczarkami lub drukarkami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Roll-o-Matic:
www.roll-o-matic.com